BCA Tracker 2
Detektory Sondy Lopaty

BCA Tracker 2 – wyczekiwana aktualizacja oprogramowania.

29 czerwca 2020

Może niektórzy pamiętają, 6 miesięcy temu w styczniu 2020 odkryliśmy błąd w działaniu BCA Tracker 2. Można o nim przeczytać tutaj BCA Tracker 2, problem z nadawaniem, aktualizacja oprogramowania (wkrótce). BCA właśnie opublikowało informację o aktualizacji firmware.

[Przypominam, że BCA Tracker 2 został oficjalnie wycofany ze sprzedaży i nie zalecam kupowania tego sprzętu, jeżeli szukacie detektora, to zachęcam do przeczytania tego tekstu Jaki detektor lawinowy kupić? Dlaczego nie 1 czy 2 antenowy – opinia Naczelnika TOPR.]

Aktualizacja 13.20.2020 poniżej.

Nie wiemy jeszcze, jak to będzie wyglądało w przypadku polskiego dystrybutora BCA firma LARIX. Na stronie BCA Canada (link poniżej) jest informacja jak to można zrobić. Mimo wszystko, proponuje skontaktować się z Polskim dystrybutorem (firmą LARIX), może to pójdzie sprawniej.

Dane kontaktowe do polskiego dystrybutora:

LARIX Spółka Jawna

https://larix.com.pl/kontakt.php

ul. Bielska 1124
43-374 Buczkowice, k/Bielska-Białej
tel. (+48) 33 497 50 40
email: [email protected]l

13.10.2020, BCA Polska podało nową informację.
https://www.facebook.com/BackCountryAccessPolska/posts/2789575981145688
Aby uzyskać aktualizację oprogramowania należy wejść na:
i uzupełnić „software update request form” Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila gdzie wysłać swój detektor Tracker2 do dystrybutora z twojego regionu.  BCA pokryje koszty wysyłki tam i z powrotem wszystkich detektorów wymagających aktualizacji oprogramowania.
Aktualizacja oprogramowania dostępna jest wyłącznie dla modelu detektora lawinowego BCA Tracker2.
Formularz (Należy wybrać OTHER w menu Kraju, BCA się z nami skontaktuje): https://backcountryaccess.com/en-pl/support/t2-update-form

Tutaj znajdziecie informacje które podaje BCA na swojej stronie.

T2 Software Update now available for Tracker2 Avalanche Transceivers